Něco málo o naší kapelce

     NoThinG je moderní rocková kapela založená na konci roku 2009. Zakládajícími členy jsou Vít Dvořák (baskytara, zpěv), Jarda Bavor (kytara). Po personálních změnách do kapely přichází Honza Chudan (kytara, zpěv) a nejnovějším členem kapely je bicista Pavel Chlasták.

     V době vzniku kapely bylo zakládajícím členům od dvanácti do čtrnácti let. Proto byl rozjezd velmi pozvolný. Veřejné koncertování se začalo rozvíjet okolo roku 2012. Mezi zajímavé projekty tohoto období patřilo předskakování kapele Arakain a nahrávání prvního demo alba ve studiu Miloše Dodo Doležala. Koncem roku 2012 se změnila zakládající sestava, přišel nový kytarista Honza. V této sestavě začala kapela naplno tvořit a koncertovat.

     Rok 2013 probíhal ve znamení častého koncertování především po středních Čechách. Na podzim kapela vytvořila a nahrála singl,  poté klip k písni Divný myšlenky. Zásadním posunem pro kapelu se stala účast v soutěži Skutečná liga. Zde se kapela umístila na sedmnáctém místě.

     Díky úspěchu v této soutěži se kapela mohla v roce 2014 zúčastnit těchto festivalů: Jam Rock Žamberk, Open Air Music fest Přeštěnice, Rockování 2014 atd. Konec tohoto roku znamenal pro kapelu další změnu v sestavě, přišel bubeník Pavel.

     Do budoucna kapela plánuje koncertování, nahrávání CD a tvorbu klipů ke svým songům.

 

 

Kontakt